Sponsoren - Hernieuwde levenskracht

HERNIEUWDE LEVENSKRACHT BUDEL

"Stichting ter bevordering van het welzijn van de plaatselijke zieken en gehandicapten"
Mobiel nummer: 06-203 421 74
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Sponsoren


Albert Heijn Budel - www.ah.nl/winkel/1580
Atep Binnenhuisspecialisten - www.atepwonen.nl
Bakkerij Teeuwen - www.bakkerijen.net
Bakkerij Rooijmans – www.bakkerijrooymans.nl/          
Blauwebessen Fruitbedrijf Jan Janssen - www.blauwebessenbudel.nl         
Bloemsierkunst Beckers - www.beckersmeesterbloembinders.com      
Bloemsierkunst Rutten - www.bloemsierkunstrutten.nl/    
Bruna Budel - www.bruna.nl
Budelse Brouwerij B.V. - www.budels.nl
Cafetaria ut Buulke - www.eet.nu/budel/t-buulke
Cuba's sigarenspeciaalzaak en slijterij - www.facebook.com      
De Coockpit - www.decoockpit.nl
De Fitness Specialist Budel Schoot - www.defitnessspecialist.nl
De Poelier - www.poelier.nl
De Tuinmeubel specialist Budel Schoot - www.detuinmeubelenspecialist.nl
Etos Budel – www.etos.nl/winkels/
Decorette Woonatelier Budel - www.decorettebudel.nl
Echte Bakker "de Jong" - www.dejong.echtebakker.nl
Feijen mode en comfortschoenen - www.feijenschoenen.nl
Feron Huidkliniek - www.feronhuidverzorging.nl
Formido Budel - www.formido.nl
Fietswereld Vlassak - www.fietswereldvlassak.nl
Grillroom Shoarma Pizzeria ONUR - www.hapsalons.nl
Hondensalon - www.dehondensalon.nl
Hondenspeciaalzaak - www.facebook.com/speciaalzaakvoorhonden/              
Intertoys Budel - www.intertoys.nl
Jos Saes Party en Verhuur Service - www.jossaes.nl
Jumbo Budel - www.jumbo.com
Juwelier Wyczisk - www.juwelier-wyczisk.nl
Kempen Airport - www.kempenairport.nl
Keurslagerij Carry van Rooij – www.carryvanrooij.keurslager.nl/
Liplijn mode – www.liplijnfashion.nl/
MC Company – www.mc.company.nl
Molen "Nooit Gedacht" - www.molennooitgedagtbudel.nl
Multi Service – www.multi-service.nl/
PEDE Budel - Valkenswaard - Weert - www.pede-shop.nl
Plus Budel Schoot – www.plus.nl/supermarkten/budel-schoot          
Restaurant Akropolis - www.akropolis-budel.nl
Restaurant LUST - www.lecornet.nl/
Rob Ras Tuinrealisatie - www.robrastuinrealisatiegastel.nl
Schoonheidssalon “Mariëlle” - www.facebook.com
Slaapcenter Verweijen - www.slaapcenterverweijen.nl             
Slenders Wooncomfort - www.slenders.nl
Slijterij Scholten - www.facebook.com
Snackbar "Kom us aan" - www.komusaan.nl
Stevens Televisies Budel-Schoot - www.detelevisiespecialist.nl
Tasko pasvormschoenen - www.taskoschoenen.nl
Textielhuijs Budel - www.textieloutletbudel.nl
Toon Bikes - www.toonsbikes.nl/
Tuincentrum Berkenhof - www.tuincentrumberkenhof.nl/  
Verhoeven Gravenkasteel Gastel - www.vvhc.nl/
Verspaandonk – www.verspaandonkmode.nl/
Vonken naamplaten - www.vonkennaamplaten.nl
Wereldwinkel Cranendonck - www.wereldwinkelcranendonck.nl
Ijssalon “Pierre” - www.ijssalonpierre.nl

Allen hartelijk dank namens bestuur Hernieuwde Levenskracht
 

(C) by G.M.H. Teeuwen

Bijgewerkt op: 24-2-2018
Wilt u doneren:
Ons bankrekeningnummer is: NL47 RBRB 0920 347 991
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu